Rozvrh hodín

  Hudobná náuka  2018/2019

  Zadelenie žiakov do rozvrhu hodín

PHV 1         streda   15.10 – 15.55        učebňa VO pri pošte

  1. BOCKO Samuel
  2. BUCHER Marek
  3. GLOVČÍKOVÁ Laura
  4. KAĽAVSKÁ Jasmin
  5. MITRÍKOVÁ Hana
  6. PRIBIČKO Richard

 

PHV 2        streda    15.10 – 15.55        učebňa VO pri pošte

  1. ANDRAŠKOVÁ Barbora
  2. BUCKOVÁ Nela
  3. CILOVIČ Amar
  4. KLEINOVÁ Simona
  5. MACKOVJAK František
  6. MȕLLER Adam
  7. SLIVENSKÝ Dávid

1.ročník   pondelok 13.45 – 14.30 učebňa VO pri pošte

  1. BUDINSKÝ Lucas
  2. FERČÁKOVÁ Sára
  3. GOŽOVÁ Dominika
  4. GRINVALSKÝ Michal
  5. KAĽAVSKÁ Linda
  6. KANDROVÁ Nela
  7. KUŠNÍROVÁ Veronika Ingrid
  8. LEŠKOVÁ Ivana
  9. MAJLÁTHOVÁ Zuzana
  10. MALÁK Miroslav
  11. MRÁZ Oliver
  12. MŰLLER Adam
  13. TREMKO Matúš

2.ročník   pondelok 13.00 – 13.45 učebňa VO pri pošte

  1. ČARNOKÁ Karolína
  2. GURSKÝ Pavol
  3. MAGDA Martin
  4. MAJERNÍK Matúš
  5. MITRÍKOVÁ Monika
  6. PAPCUN Alex
  7. PAPCUN Cyprián
  8. PJATAKOVÁ Dorotea
  9. VALKOVÁ Viktória
  10. VARGOŠKO Ivan

 

3.ročník    utorok 13.45 – 14.30 učebňa VO pri pošte

  1. BUDINSKÁ Karolína
  2. GALLO Tobias
  3. GREGOVÁ Petra
  4. HRADISKÝ Marek
  5. KANDRA Maxim
  6. LABANIČOVÁ Sofia Terézia
  7. LUKÁČOVÁ Monika
  8. MACKOVJAK Samuel
  9. PETRÍK Timon
  10. PRIBIČKO Boris
  11. TREMKO Filip

 

4.ročník   pondelok    14.30 – 15.15     učebňa VO pri pošte

  1. BENÍKOVÁ Nina
  2. ČARNOKÁ Klára
  3. GREGOVÁ Radka
  4. GRINVALSKÝ Martin
  5. KAĽAVSKÝ Matúš
  6. LABANCOVÁ Ema
  7. MAJLÁTHOVÁ Janka
  8. MIKLOŠÍKOVÁ Heidi
  9. MITRÍKOVÁ Michaela
  10. SOĽAK Patrik
  11. VALKOVÁ Diana

 

1.ročník 2.časť     streda  15.55 – 16.40  učebňa VO pri pošte

  1. BUDINSKÁ Ema
  2. GRINVALSKÁ Elena
  3. KELLNEROVÁ Bianka
  4. PAPCUN Tomáš
  5. PAVLOVOVÁ Magdaléna
  6. ŠENKOVIČ Daniel
  7. ŠMIDOVÁ Alexandra

                                                                                                                                              

2.ročník 2. časť    streda  15.55 – 16.40   učebňa VO pri pošte

  1. FABIŠÍKOVÁ Michaela
  2. LABANIČOVÁ Klára
  3. LEŠKOVÁ Monika

 

3.ročník 2. časť    streda  15.55 – 16.40   učebňa VO pri pošte

  1. HADBAVNÁ Zuzana
  2. KUBOVČÍK Matúš
  3. PAVÚK Damián
  4. PODVOJSKÝ Lukáš

                                              Vyučujúca: Bc. Martina FӦLDES, DiS. art.