Hudobný odbor

Vyučovanie hudobnej náuky sa začne v týždni od 14.09.2020 

Hudobná náuka  2020/2021 – zadelenie žiakov do rozvrhu hodín

PHV 1                                                    streda         15.25 – 16.10    učebňa VO pri pošte

  1. FERČÁK Tobiáš (1. ročník 1. časť)
  2. HOLOTŇÁK Martin Matúš
  3. LEŠKOVÁ Kristína
  4. MATISOVÁ Emma
  5. MITRÍKOVÁ Hana (1. ročník 1.časť)
  6. VATAHA Tobias
  7. ŽIGOVÁ Dominika

 PHV 2                                                    streda     13.00 – 13.45        učebňa VO pri pošte

  1. FÖLDES Karolína
  2. KRÁĽOVÁ Gréta
  3. KUŠNÍROVÁ Emma Mária
  4. KUŠNÍROVÁ Eva Karolína
  5. LORINCOVÁ Nina
  6. LUČANSKÁ Nela
  7. MARKULIK Adam
  8. VARGOVÁ Barbara

1.ročník  1.časť                                   utorok 12.35 – 13.20            učebňa VO pri pošte

  1. BOCKO Samuel
  2. BUCHER Marek
  3. ČARNOKÝ Jozef
  4. GLOVČÍKOVÁ Laura
  5. KAĽAVSKÁ Jasmin
  6. LUDROVSKÝ Matej
  7. MATUŠKA Mark
  8. MITRÍK Marko
  9. NOVÁKOVÁ Stellka
  10. PETKÁČOVÁ Simona
  11. PRIBIČKO Richard

2.ročník   1.časť                                  piatok 14.40 – 15.25             učebňa VO pri pošte

  1. ANDRAŠKOVÁ Barbora
  2. BUCKOVÁ Nela
  3. BUXOVÁ Karolína
  4. CILOVIČ Amar
  5. DZURŇÁKOVÁ Laura
  6. FABIŠÍK ALEX
  7. GURSKÝ Pavol
  8. HOVAN Štefan (1.ročník 1.časť)
  9. HRICKOVÁ Karin
  10. KEREKEŠOVÁ Zina
  11. KUŠNÍR Filip Peter
  12. LIHANIOVÁ Tatiana
  13. MACKOVJAK František
  14. PODOLÁK Augustín Lisbon
  15. ŠPAK Juraj
  16. ŠPAKOVÁ Zina
  17. TYMUS Maximilián

 3.ročník 1.časť                                    utorok 14.15 – 15.00              učebňa VO pri pošte

  1. BUDINSKÝ Lucas
  2. FERČÁKOVÁ Sára
  3. KAĽAVSKÁ Linda
  4. KANDROVÁ Nela
  5. KUŠNÍROVÁ Veronika Ingrid
  6. MALÁK Miroslav
  7. MIKLUŠOVÁ Sára
  8. MŰLLER Adam
  9. TREMKO Matúš

4.ročník 1.časť                                    utorok 13.25 – 14.10              učebňa VO pri pošte

  1. ČARNOKÁ Karolína
  2. MAJERNÍK Matúš
  3. MITRÍKOVÁ Monika
  4. PAPCUN Alex
  5. PAPCUN Cyprián
  6. VARGOŠKO Ivan

1.ročník 2.časť                                    streda   16.15 – 17.00             učebňa VO pri pošte

  1. BUDINSKÁ Karolína
  2. GREGOVÁ Petra
  3. HRADISKÝ Marek
  4. KANDRA Maxim
  5. LABANIČOVÁ Sofia Terézia
  6. LUKÁČOVÁ Monika
  7. MACKOVJAK Samuel
  8. PRIBIČKO Boris
  9. TREMKO Filip                                                                                                                                              

2.ročník 2.časť                                    streda   17.00 – 17.45             učebňa VO pri pošte

  1. BENIKOVÁ Nina
  2. ČARNOKÁ Klára
  3. KAĽAVSKÝ Matúš
  4. LABANCOVÁ Ema
  5. MAJLÁTHOVÁ Janka
  6. MIKLOŠÍKOVÁ Heidi
  7. MITRÍKOVÁ Michaela
  8. VALKOVÁ Diana
  9. VALKOVÁ Viktória (4. ročník 1. časť)
  10. ŠMIDOVÁ Alexandra (3.ročník 2.časť)

 3.ročník 2.časť                                   streda  17.50 – 18.35              učebňa VO pri pošte

  1. BUDINSKÁ Ema
  2. GRINVALSKÁ Elena
  3. PAPCUN Tomáš
  4. PAVLOVOVÁ Magdaléna

Vyučujúca: Bc. Martina Földes, DiS.art